Březen 2013

Návrat z Prahy

16. března 2013 v 0:29 | Terča
Tak jsem se po dlouhém dni konečně vrátila, řeknu vám.... úžasný. Opravdu, představení předčilo má očekávání. Nevím co víc napsat, snad jen zábavný kousek který se nám udál před divadlem...
Staly jsme přímo před vchodem do budovy a mamka mi říká: ,,Teri čekej, třeba přijede Zlata" a já vzápětí na to: ,,Ta už tu je" ,,Jak to víš?" ,,Má tu auto..." jak to tak píšu, tolik vtipné mi to nepříjde, ale když se to stalo, tak jsme se opravdu nahlas smály :D
Hru Vzpomínky zůstanou opravdu doporučuji!
V červnu se ještě chystám na Dropečky z perníku se Simonou Stašovou a na letní scénu Ungeltu - Sklenice vody


Směr divadlo Ungelt

14. března 2013 v 22:29 | Terezz
Zítra, přesně v 11:00 vyrážím naproti našemu hlavnímu městu, proč? Samozdřejmně za kulturou - to jest divadlo Ungelt - představení Vzpomínky zůstanou. Budu sedět v první řadě na druhém sedadle, tak předpokládám že si to užiju... Co víc si přát než herecké duo Štěpánek, Adamovská? Opravdu už se hrozně těším, nejen na divadlo ale i na Staroměstské náměstí, Karlův most, ale především na mé milované trdelníky :D ;)
Už jste někdo byl na tomto představení? Pokud ano, jsem zvědavá na všechny vaše dojmy..
Zítra večer ještě napíšu jaké divadlo bylo...
S pozdravem vaše Terezz :*

Už je tomu přesně 35 let.....

12. března 2013 v 23:24 | Terča
Dnes (12.3.) je tomu 35 let co zemřel Merylin bývalý snoubenec John Cazale.
S Meryl se měli velice rádi, když umíral, trávila s ním všechen čas, který mu zbýval. Když John zemřel musela se Meryl z jejich podnájmového bytu vystěhovat, jelikož byl psán na Johna. Neměla tedy kam jít, tak požádala kamaráda o bydlení a ten jí doporučil bydlení jeho známého Dona Gummera, který byl právě v tu dobu mimo domov. Don se však vrátil dříve než měl, tudíž našel cizí ženu ve svém bydlení. Takto se tedy Meryl rozloučila s Johnem a za rok se provdala za jejího nynějšího manžela - Dona Gummera.

Přátelé o Johnovi: Byl to nesmírně milý a jemný člověk, často stydlivý a velmi emocionálně citlivý a téměř všichni spolupracovníci ho měli rádi. Jeho blízký přítel Al Pacino o něm prohlásil, že je jeho skutečný společník.

foto

Happy B-day Zlata!

9. března 2013 v 13:42 | Terča
Dnes (9.3.) oslavuje své 54. narozeniny velmi oblíbená česká herečka a také dabérka - Zlata Adamovská. Přejí jí z celého srdce vše nejlepší hodně štěstí a zdraví, ale hlavně lásky a klidu.


Potm: April

3. března 2013 v 18:26 | Terča
Je tu další hlasování, tentokrát na měsíc duben téma mě momentálně nějak nanapadlo, tak jsem se rozhodla pro volbu photoshoot. Vybrala jsem takové celkem veselé album, Meryl mi tam připadá jako kdyby přišla z cirkusu (nevím řím to je, asi tou košilí)

Téma: Meryl ala klaun

1.


2.
Click to view full size image

3.


Dnes - Meryl v TV!

3. března 2013 v 18:01 | Terča
Dnes (3. března) je na Prima Family film s Meryl, který nese název Nějak se to komplikuje (It´s complicated). Film budou dávat v obvyklém čase 20:15. Tak si jej nenechte ujít ;)
loading
Popis filmu:
Představte si, že se rozvedete, po deseti letech si uvědomíte, že jste definitivně odstřihli bývalého partnera, pak ho zničeho nic potkáte a bác ho… Najednou pochopíte, že stará láska nerezaví, a také zjistíte, že se to nějak komplikuje. Jane Adler (Meryl Streep) má tři dospělé děti, prosperující restauraci a přátelský vztah s bývalým manželem Jakem (Alec Baldwin), jemuž už odpustila, že ji před deseti lety podváděl s výrazně mladší šťabajznou, kterou si vzal. Šťastná to žena, bylo by možné říct, kdyby se u příležitosti synovy promoce ve společnosti exmanžela nezdržela víc, než by se slušelo. Co začalo jako nevinná večeře, pokračovalo několika litry vína, prokládanými vzpomínkami na to hezké z jejich společného soužití. Finále je asi zbytečné popisovat, ale bylo to hodně bouřlivé. Když Jane dospěla do stavu střízlivosti, uvědomila si jednu úžasnou věc. Právě se svým ex-manželem podvedla tu, s níž ji podváděl, když ještě nebyl ex. Nějak se to komplikuje? Připravte se na to, že to bude ještě složitější, neboť ani Jane není úplně bez závazků, protože ji aktuálně uhání bytový architekt Adam (Steve Martin), jenž měl původně navrhnout pouze její kuchyň. Jeho aktuální návrhy jsou mnohem odvážnější, ačkoliv si čím dál víc uvědomuje, že se asi ocitl uvnitř velmi bizarního milostného trojúhelníku.